Dual Degree diplomák átadása és tájékoztató

2017.12.15.

Egyetemünk a vendée-i Institut Catholique d'Etudes Supérieures-rel kötött megállapodás alapján először adja át az első Dual Degree-diplomákat a végzős magyar hallgatóknak.
A diplomaátadón az ICES képviseletében Mathieu Brecville úr, a francia katolikus egyetem Nemzetközi Osztályának vezetője vesz részt, egyetemünket Dr. Botos Máté volt dékán, tanszékvezető úr képviseli.
A rendezvényre 2017. december 15-én, 11 órakor kerül sor a Sophianum 204-es előadójában.
A ceremóniát követően Brecville úr egy rövid ismertetőt tart a Dual Degree-programmal kapcsolatos tudnivalókról, melyre szeretettel várjuk mind a nemzetközi tanulmányok, mind a politológia szak érdeklődő hallgatóit várjuk, akik mesterszakos tanulmányaik során szívesen tapasztalnák meg a külföldi egyetemi világot, és látnak fantáziát abban, hogy két év alatt két egyetemen is diplomát szerezzenek.