2018.07.27.

A Stephaneum Auditorium Maximumában a frissdiplomásokat először Szerencsés Zsolt, illetve Hodász András atyák köszöntötték, majd vezették a egyetemi imát. Ezt követően Dr. Szilágyi Csaba prodékán úr látta el útravaló gondolatokkal a hallgatókat, majd Dallman Kristóf, illetve Váradi Lívia, a Hallgatói Önkormányzat képviselői köszöntötték a diplomát szerzőket. A beszédeket követően Dr. Szilágyi Csaba prodékán úr nyújtotta át az okleveleket.

Az idei évben több, mint 600 hallgató vehette át diplomáját.

Ezúton gratulálunk Karunk minden diplomát szerzett hallgatójának!

Nagy örömünkre szolgált, hogy különleges kérést is teljesíthettünk a július 21-i ünnepség során: az oklevelek átadása után kérte meg egy fiatalember friss diplomás barátnője kezét. Szívből kívánunk sok boldogságot a párnak és Isten áldását közös életükre!

Az ünnepségen készült fényképek ide kattintva tekinthetők meg.

Az Örökkévalóság megörökítése: a jeruzsálemi örmény fotográfia
Magyar Képzőmüvészeti Egyetem
Sophianum 111-112