Kiemelkedő versenyeredményt ért el Szabó Kata

2023.03.30.

Az alábbiakban olvasható egy rövid beszámoló:

„Tavaly novemberben volt szerencsém részt venni a budapesti Francia Intézet által szervezett L'Académie de la fiche pédagogique tanárképző programban. A képzés lényege, hogy a leendőbeli francia tanárok megismerjék a különböző korszerű tanítási módszereket, és azokat később, gyakorlatban is tudják alkalmazni. A három alkalomból álló képzés során megtanulhattuk, hogy hogyan használjunk fel különböző videóanyagokat és applikációkat az óratervezés során. A képzés végén a résztvevők feladata egy saját óraterv kivitelezése volt, amelyhez természetesen egy videót kellett választanunk.

Hálás vagyok, hogy részese lehettem ennek a rövid, de annál hasznosabb képzésnek. Minden jövőbeli nyelvtanárt biztatnék arra, hogy ragadja meg ezeket a lehetőségeket, hiszen jelentős tapasztalatot, valamint motivációt nyerhetünk ezeknek a programoknak köszönhetően.

Nem utolsó sorban pedig a helyezést elért résztvevők különböző díjakban részesülhettek. Az én nyereményem az intézet által szervezett nyári egyetemen való részvétel. Izgatottan várom, hogy ott is fejlődhessek."

Szívből gratulálunk még egyszer a szép eredményhez és sikeres nyári egyetemet kívánunk!