Kultúrdiplomáciai előadássorozat

2014.10.16.

2014. október 21. – A török kulturális diplomáciáról
Tóth Ágnes, a budapesti Yunus Emre Entitüsü-Budapesti Török Kulturális Központ kulturális és művészeti koordinátorának előadása.

2014. november 4. – Müpa – a kulturális párbeszéd nemzetközi színtere
A Művészetek Palotája értékesítési és marketing igazgatójának, Dr. Egri Gábornak, Pálfi Gábor külkapcsolati vezetőnek és Bátor Tamás, a koprodukciós programok igazgatójának előadása.

2014. november 18. – Lengyelország
Katarzyna Sitko, a Lengyel Intézet igazgatójának előadása a POLSKA brandépítésről Magyarországon, illetve az indén 75. születésnapját ünneplő budapesti Lengyel Intézetről.

2014. november 25. – A magyar kulturális diplomácia története
Dr. habil Ujváry Gábor a Kodolányi János Főiskola tudományos rektora, a magyar kulturális diplomácia történetének elismert szaktekintélye tart előadást kiemelten koncentrálva a két világháború közötti, példaértékű kulturális politika bemutatására.

2014. december 2. – Az olasz kulturális külpolitika eszközei
Gina Gianotti a Budapesti Olasz Kultúrintézet igazgatója tart előadást, melynek különösen aktuális keretet nyújt az olasz uniós elnökség.

Az Örökkévalóság megörökítése: a jeruzsálemi örmény fotográfia
Magyar Képzőmüvészeti Egyetem
Médiahasználat: a választás és a cselekvés modelljei
Sophianum 111-112