Nyílt nap Piliscsabán

2013.01.25.

8 órától kezdve egyre nagyobb számban érkeztek az érdeklődők, akik szakos tájékoztatókon és mintaelőadásokon vehettek részt.

A bátrabbak részt vehettek a hóborította Campust bemutató túráinkon és értékes nyereményekért játszhattak szerencsekerék játékunkban.

Az aulában a hagyományoknak megfelelően standjainak színes kínálatában minden érdeklődő személyre szabottan kérhetett információt az egyetemi élettel kapcsolatban.

Ismét lehetőséget biztosítottunk pályaorientációs tréningen való részvételre, hogy ki-ki megtalálja a számára legmegfelelőbb képzési területet, szakot.

Ha esetleg lemaradtál volna, vagy kíváncsi vagy budapesti képzési helyinkra, várunk következő nyílt napunkon, 2013. január 31-én csütörtök. (Sophianum, 1088 Budapest, Mikszáth Kálmán tér 1.)

A piliscsabai nyílt napon készült képeket itt nézheted meg. >

GT AFTER x SZEMESZTERNYITÓ
Doboz
Az Örökkévalóság megörökítése: a jeruzsálemi örmény fotográfia