Pázmány Plakett 2014

2014.10.17.

A Pázmány Nap alkalmából rendezett ünnepségen Dr. Pataky Ilona intézetvezető asszony magas színvonalú oktatói és szakszervezési munkáját, amelyet a katolikus pszichológusképzés és tanárképzés területén végzett, illetve Dr. Almási Zsolt tanszékvezető egyetemi docens, az angol szak nemzetközi beágyazottságának növeléséért végzett oktatói és kutatói munkáját Pázmány Plakettel ismerték el.

Karunk oktatói, Dr. Forgó András, Dr. Lőkös Péter és Dr. Pálfalvi Lajos habilitációs oklevelet vehettek át az ünnepségen.

A délután folyamán az Információs Technológiai és Bionikai Kar épületében került megrendezésre a Dies Academicus II. tudományos konferencia. Az idei konferencia témája az emberi személy volt. Ezen a rendezvényen Karunk oktatója és kutatója: Dr. Kovács Ilona A megismerés első foka: az érzékelés címmel tartott előadást.

Stefán Katalin, a Dékáni Hivatal titkársági referense a mintaszerű kötelességtudattal, tisztességgel végzett munkájáért, példaértékű munkastílusáért elismerő oklevélben részesült.

A kitüntetteknek ezúton is szeretettel gratulálunk!

Az Örökkévalóság megörökítése: a jeruzsálemi örmény fotográfia
Magyar Képzőmüvészeti Egyetem
Médiahasználat: a választás és a cselekvés modelljei
Sophianum 111-112