I. Helyezettek (6 fő)
- Olasz irodalom – Szovák Márton, tanára: Mátyus Norbert
- A XIX. sz. első felének irodalma – Gábor Dávid, tanára: Ajkay Alinka
- A XX. sz. magyar irodalma IV. – Zámbó Bianka, tanára: Osztroluczky Sarolta
- Viktoriánus és modern angol irodalom – Balázs Zsuzsanna, tanára: Földváry Kinga, Michael McAteer
- Általános nyelvészet – Vadász Noémi, tanára: É. Kiss Katalin
- Művészettörténet – Havas Gyöngyvér, tanára: Rozsnyai József
II. Helyezettek (11 fő)
- Régi magyar irodalom – Medgyessy Zsófia Klára, tanára: Bogár Judit
- A 19. sz. első felének irodalma - Szmeskó Gábor, tanára:Ajkay Alinka
- A 20. sz. magyar irodalma – Kappeller Rita, tanára: Horváth Kornélia
- Az angol irodalom a kezdetektől… – Kassai Zita, tanára: Barcsák János
- Nyelvoktatás – Köntös Mihály, tanára: Somló Ágnes, Tóth Zsuzsa
- Fonológia – morfológia – Huszthy Bálint, tanára: Domokos György, Cser András
- Magyar késő középkor – Kanász Viktor, tanára: Szovák Kornél
- Újkori magyar történelem – Demjén Balázs, tanára: Medgyesy Schmikli Norbert
- Magyar történelem 1945 után – Sárhelyi Tamás, tanára: Kovács Bálint
- Művészettörténet – Kelecsényi Kristóf, tanára: Rozsnyai József
- Orientalisztika II. – Montskó Georgina, tanára: Dobos Károly
III. Helyezettek (10 fő)
- Régi magyar irodalom – Farkas Nikolett, tanára: Bogár Judit
- Olasz és spanyol irodalom – Balázs Zsuzsanna, tanára: Lukácsi Margit
- A 20. sz. magyar irodalma III. – Tóth Tímea, tanára: Thímár Attila
- Általános nyelvészet – Kalivoda Ágnes, tanára: Mádl Péter
- Fordítástudomány – Jávori Zsuzsa, tanára: Sohár Anikó
- Újkori és legújabb kori egyetemes történelem: Nagy Gergely, tanára: Fejérdy Gergely
- Magyar történelem 1945 után – Bús Péter, tanára: Medgyesy S. Norbert
- Művészettörténet – Várkonyi Enikő, tanára: Kopócsy Anna
- Klasszika-filológia I. – Csősz Dániel, tanára: Rácz György
- Klasszika-filológia I. – Tuhári Attila, tanára: Takács László, Adorjáni Zsolt
Különdíjat kapott
- Pap Veronika (pszicholingvisztika), tanára: É. Kiss Katalin
Az országos prezentációs versenyen való részvételre jogosultságot kapott
- Havas Gyöngyvér (művészettörténet),tanára: Rozsnyai József
Minden nyertesnek és felkészítő tanárának gratulálunk és további eredményes munkát kívánunk!