Progress! A fejlődés rajtad áll!

2018.03.12.

Dr. Szőke-Milinte Enikő tanárnő, a VJTK intézetvezetője megnyitó beszédében elárulta a hallgatóságnak a tehetség képletét is, melyet a tehetség=talentum*környezet*motiváció formában határozott meg.

A tehetség kibontakoztatásához a legváltozatosabb módszereket kínálják a szakkollégiumok és a hallgatói öntevékeny körök, ezt különböző példákkal illusztrálták előadóink. Szendrő Péter professzor úr a TDK-zó és az OTDK-án nyertes hallgatók arányáról is beszélt, Huszthy Bálint doktorandusz pedig élénk színekkel ecsetelte a szerencse szerepét az OTDK-helyezéshez vezető folyamatban.

Pillók Péter és Duráczky Bálint tanár urak záró beszélgetése az egyetemi évek alatt kiépíthető kapcsolatrendszer fontosságára és a munkaerőpiacon való elhelyezkedés problémáira hívta fel a figyelmet.
A rendezvény fotózását a szervezők hálásan köszönik Varga-Csikász Csengének és Hirling Imrének!

Az Örökkévalóság megörökítése: a jeruzsálemi örmény fotográfia
Magyar Képzőmüvészeti Egyetem
Sophianum 111-112