Projektnapon vettünk részt az Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnáziumban

2023.11.20.

Esztergomi partnerintézményünk évek óta szívesen látja előadóinkat projekt napján, mely névadó szentjük ünnepe kapcsán kerül megrendezésre.

Idén három kiváló oktatónk vállalta, hogy az iskola tanulói számára izgalmas és interaktív módon, eltérő szemszögből mutassa be Európa sokszínűségét kutatási területén belül.

Dr. Juhász Márta az Óvó –és Tanítóképző Tanszékről előadásában, az információs műveltség mérését mutatta be Európa egyes országaiban.

Dr. Botos Máté a Pázmány Politológia tanszék vezetője és a tanszék legfiatalabb oktatója Harmati Ferenc, két, egymásnak ellentmondó szerepben vitatkozott arról, hogy „Nem az iskolának, hanem az életnek tanulunk? Oktatás és politika."

Dr. Rozsnyai József a Művészettörténet Tanszék tanára pedig gazdagon illusztrálva mutatta be a kontinenst az 1900 körüli magyar építészetben.

Köszönjük oktatóinknak a részvételt és az inspiráló előadásokat!