Sikeresen zajlottak le a kari TDK fordulók

2018.12.10.

Az Ambrosianumban összesen 8 tagozat vonult fel (filozófia, germanisztika, irodalom, nemzetközi-és politikatudományi, régészet, romanisztika, tanítás-és tanulásmódszertan, történelem).

A szakmai bizottságok egyöntetűen magas szintűnek ítélték meg az elhangzott előadásokat, a hallgatók közül mindenki felkészülten, az országos verseny szakmai színvonalának megfelelő dolgozattal vehet majd részt a tavaszi megmérettetésen.

A kari TDK szervezetten, jó hangulatban zajlott, és jó visszajelzéseket kapott mind a hallgatóktól, mind a szakmai zsűritagok részéről.

Néhány tagozat (anglisztika, kommunikáció-és médiatudomány, művészettörténet, nyelvész, pszichológia, szociológia) önállóan, saját szervezésben tartotta a TDK-t. Ők is magas szakmai színvonalról és felkészültségről számoltak be.

Az országos konferenciára készülés időszakában a 14 tagozaton tehát összesen 80 hallgató adott számot tudásáról, és ezzel mindannyian megszerezték a belépőjüket a tavaszi OTDK-ra.

Az Örökkévalóság megörökítése: a jeruzsálemi örmény fotográfia
Magyar Képzőmüvészeti Egyetem
Sophianum 111-112