Esztétikás OTDK sikerek

2011.05.04.

Esztétikás sikerek az országos tanulmányi versenyen: elhoztuk az első és holtversenyben a második helyet is.

A 2011-es OTDK Esztétika Szekciójának versenyét a Zsigmond Király Főiskolán szervezték, 2011 április 14-16-án.

A 14 versenyző közül a pázmányosok a következő eredményt érték el:

Első helyezés: Miklósvölgyi Zsolt: A karteziánus optikai hagyomány Vermeer 'Az asztronómus' és 'A geográfus' című festményeinek tükrében. Témavezetője Bazsányi Sándor és Schmal Dániel tanár úr.

Holtversenyben második helyezés: Zsikla Mónika: Diafán struktúrák Erdélyi Gábor festészetében. Témavezetője: Hörcher Ferenc.

A versenyben elindult még tőlünk Papp Emese: A bűn mérlegnyelve (témavezető: Kovács Ákos), és Majoros Árpád: Apollón apóriája (témavezető: Hörcher Ferenc).

Minden résztvevőnek gratulálunk a sikeres szerepléshez.

Training - Reading Communities, Shaping Identities – Lire ensemble - 2023-1-PT01
Sophianum 108
2024. dec.
Tíz éves a vidéktörténeti témacsoport