KuK-kötet

2011.01.14.

Interjú Harcsa Veronikával, Csörgő Attila saját művéről, Jelenits István az Esztétika Tanszékről!

Megjelent az Esztétika Tanszék kritikai honlapjának  kötete!

Megjelent a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészettudományi Karán alapított, és az Esztétika tanszék által működtetett KuK (Kultúra és Kritika) független, kritikai portál első nyomtatott válogatása.
 "Kötetünk azokból a kritikákból, interjúkból és alkotói vallomásokból ad válogatást – a képernyőről a könyv médiumába ültetve át a képeket és szövegeket –, melyek 2008 és 2010 között jelentek meg portálunkon. Olyan írásokat választottunk, amelyek jól jellemzik a KuK alapító szerkesztőinek és leghűségesebb szerzőinek az érdeklődését, ízlés- és értékvilágát." (részlet a kötet fülszövegéből)
A könyv a kuk@btk.ppke.hu szerkesztőségi címen rendelhető meg.
Kellemes olvasást kívánunk!

Miklósvölgyi Zsolt
diákfőszerkesztő

Training - Reading Communities, Shaping Identities – Lire ensemble - 2023-1-PT01