A PPKE BTK Nyílt Napja

2010.01.29.

"Bemutatkozik a Pázmány" – A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészettudományi Kara 2010. január 28-án másodszor rendezte meg Nyílt Napját.

A központi tájékoztatót a Stephaneum épület Auditorium Maximum dísztermében tartottuk, ahol Dr. Botos Máté dékán köszöntötte elsőként az érdeklődőket. Ezt követően Dr. Pintér Károly oktatási dékánhelyettes ismertette a fontosabb tudnivalókat a Kar kínálatában szereplő 16 alap-, a 15 mester- és a 9 tanári szakra. Végezetül a Hallgatói Önkormányzati Tanács (HÖT) vezetője Máté Bence számolt be a pezsgő hallgatói életről és a HÖT működéséről.

A központi tájékoztatót követően az egyes alap- és mesterszakok külön tájékoztatót és mintaelőadásokat tartottak, amelyet nagy érdeklődés fogadott. Az idelátogatók részt vehettek az óránként induló Campus túrákon, s gyönyörű hóesésben ismerhették meg a Kar épületeit.

Az Aula standjainak színes kínálatában minden érdeklődő talált kedvére információt az egyetemi élettel kapcsolatban. A nagy hidegben forró teával és kedvezményes ebédelési lehetőséggel vártuk vendégeinket.

Lehetőséget biztosítottunk pályaorientációs tréningen való részvételre, hogy ki-ki megtalálja a számára legmegfelelőbb képzési területet, szakot.

A napot a Vakond Színház közös játéka zárta, amelyben a jelenlegi és a leendő hallgatók együtt vettek részt.

A látogatók száma 500 fő körül volt.

Ezúton is köszönjük, hogy részvételével megtisztelte rendezvényünket.

Training - Reading Communities, Shaping Identities – Lire ensemble - 2023-1-PT01
Sophianum 108
2024. dec.
Tíz éves a vidéktörténeti témacsoport