"Olasz nyelv és kultúra" nyári egyetem megnyitó

2012.07.28.
Dr. Domokos György intézetvezető úr köszöntőjével nyitotta meg kapuit 2012. július 27-én, szerdán az "Olasz nyelv és kultúra" Nyári Egyetem a Sophianumban.

Az eseményen megjelent 26 diák és 3 tanár. A köszöntések után Domokos tanár úr röviden ismertette az egyetem és az épület történetét, majd felvázolta a kurzus programját. A résztvevők regisztrálását követően egy közös pizzázás keretében a hallgatóknak és oktatóknak lehetőségük nyílt megismerkedni egymással. Vacsora után a szervezők Müllner Jasper hallgató vezetésével elkísérték a külföldi résztvevőket a szállásukhoz. Összességében nagyon pozitívak voltak az első nap tapasztalatai: a diákok érdeklődőek és nyitottak mind a kurzus programja, mind pedig egymás iránt.

A nyári egyetem honlapja >

Események

25.
2026. jún.
BTK
XII. Fraknói Nyári Akadémia
Magyar Tudományos Akadémia PAB-székház
23.
2026. júl.
BTK
Diplomaátadó ünnepség
Szent István-bazilika
16.
2026. okt.
BTK
Dosztojevszkij olvasatai. Hallgatói és doktoranduszi konferencia
Danubianum 111
További események
szechenyi-img-alt