Újságíró gyakornokot keres az Alapjárat!

2018.02.01.

Az Alapjárat.hu az egyik legjobban fejlődő online autós magazinja Magyarországon, és eljött az a pont, amikor mi is gyakornokot keresünk, lehetőleg kommunikáció és média területről.
Amit biztosan mondhatunk, magasak az elvárásaink, de nem teljesíthetetlenek! A folyamatos tanulás végig fogja kísérni munkádat, ami ehhez a szakmához elengedhetetlen. Cserébe testközelből szerezhetsz tapasztalatokat, amiket később is bármikor fel tudsz használni az újságírás területén.
Nekünk nem kávéhordásra kell kolléga és nem is azt a szintet nyújtjuk, ha úgy gondolod elég csak a minimumot nyújtani a papír megszerzése miatt: nem téged keresünk!
Folyamatosan pörögni fogsz az irodában és úgy fogsz hazamenni minden nap, hogy érdemes volt bejönnöd!
Összefoglalva, mit várunk el a jelölttől:
- Legyél autóbolond! De legalábbis nagyon érdekeljen a téma.
- Vedd komolyan, hogy folyamatosan tanulni fogsz!
- Légy igényes arra, amit kiadsz a kezeid közül, hiszen olvasóid lesznek az ellenőrök.
- A magabiztos angol nyelvtudás elengedhetetlen.
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszonyod legyen.
- Fotós és videós ismeret előnyt jelent.
Amit cserébe nyújtunk:
- Fő/mellékállású munkalehetőség (heti 20-30-40 órában), rugalmasak vagyunk, ha óráid vannak!
- Folyamatos szakmai fejlődést és lehetőségeket.
- Referenciát (az általad írt cikkek a neveddel jelennek meg).
- Vidám munkatársakat és kellemes munkahelyi környezetet.
- Heti 40 órás munkavégzés esetén: nettó 100 ezer forint/hó fizetés (kevesebb munka vállalásával arányosan kevesebb fizetés).
Ha felkeltettük az érdeklődésed vagy bármilyen kérdésed van, írj az alábbi címre!
Amennyiben az Alapjárat csapatához szeretnél tartozni, várjuk az önéletrajzod, motivációs leveled és egy szabadon választott (már az autós témán belül), minimum 800 szavas cikket a robert.gyiran@alapjarat.hu-ra.

Tel.: 20/258-37-07
E-mail: robert.gyiran@alapjarat.hu
www.alapjarat.hu

2024. máj.
Mit kell tudni a TDK előtt és után?
Danubianum 317
PPKE BTK HÖK x Piknik x Szemeszterzáró
Margitsziget, Doboz
XV. Magyar Ókortudományi Konferencia