Mestertanári Aranyérmet kapott Szelestei Nagy László

2011.11.28.
A XXX. Jubileumi Országos Tudományos Diákköri Konferencia alkalmából a PPKE BTK Magyar Irodalomtudományi Intézetének oktatója, Szelestei Nagy László Mestertanár Aranyérem kitüntetésben részesült.

 A Kar két oktatója, Horváth Kornélia és Újváry Zsuzsanna OTDK-emlékérmet vehetett át.

A XXX. Jubileumi Országos Tudományos Diákköri Konferencia alkalmából átadandó 45 Pro Scientia Aranyérem és két Pro Arte Aranyérem odaítélésével együtt, az OTDT szakmai bizottságai által tett felterjesztések alapján kiválasztották azt a 47 egyetemi és főiskolai oktatót, kutatót, akiknek tehetséggondozó tevékenységét az OTDT 2011-ben Mestertanár Aranyérem kitüntetéssel ismeri el.

A kitüntetésben részesülteknek gratulálunk.

Események

25.
2026. jún.
BTK
XII. Fraknói Nyári Akadémia
Magyar Tudományos Akadémia PAB-székház
26.
2026. jún.
BTK
A Nyelvtudományi Doktori Iskola házi doktoranduszkonferenciája
Danubianum -107
23.
2026. júl.
BTK
Diplomaátadó ünnepség
Szent István-bazilika
16.
2026. okt.
BTK
Dosztojevszkij olvasatai. Hallgatói és doktoranduszi konferencia
Danubianum 111
További események
szechenyi-img-alt