Oktatóink és hallgatónk kitüntetése

2015.06.30.
A PPKE BTK két oktatója Mestertanár Aranyérmet, egy hallgatónk pedig Pro Scientia Aranyérmet vehetett át.

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács a szakmai bizottságok döntésének értelmében Mestertanár Aranyérmet és Pro Scientia Aranyérmeket adott át.

A PPKE BTK részéről Mestertanár Aranyérmet vehetett át Dr. Horváth Kornélia egyetemi docens (Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet) és Dr. Hámori Eszter egyetemi docens, (Pszichológia Intézet).

Pro Scientia Aranyérmet kapott Balázs Zsuzsanna angol-olasz szakos hallgatónk. (Felkészítő tanárai: Földváry Kinga és Michael McAteer.)

Gratulálunk a díjazottaknak!

Események

23.
2026. júl.
BTK
Diplomaátadó ünnepség
Szent István-bazilika
16.
2026. okt.
BTK
Dosztojevszkij olvasatai. Hallgatói és doktoranduszi konferencia
Danubianum 111
További események
szechenyi-img-alt