Pro Scientia és Mestertanári Aranyérem

2015.11.20.

A kitüntetést Dr. Lovász László, az Akadémia elnöke, Dr. Szendrő Péter akadémikus, az OTDT elnöke és minisztériumi államtitkár adta át.

Karunkról a Pro Scientia Aranyérmet Balázs Zsuzsanna angol-olasz szakos hallgató vehette át a Humán Szekcióban.
Felkészítő tanárai: Földváry Kinga és Michael McAteer.

A Mestertanár Aranyérmet a Humán Szekcióban Dr. Horváth Kornélia egyetemi docens, irodalmár, a Pszichológia-Pedagógia Szekcióban Dr. Hámori Eszter egyetemi docens kapta, valamint J. Újváry Zsuzsanna, a XXXII. OTDK Humán Szekció ügyvezető elnöke az OTDK megszervezéséért kapott Emlék Stafétabotot.