Pro Scientia és Mestertanári Aranyérem

2015.11.20.
2015. november 19-én délelőtt 11-kor az MTA székházában tartotta az OTDT az ünnepélyes évzáró ülését, ahol átadták a Pro Scientia és a Mestertanár Aranyérmeket.

A kitüntetést Dr. Lovász László, az Akadémia elnöke, Dr. Szendrő Péter akadémikus, az OTDT elnöke és minisztériumi államtitkár adta át.

Karunkról a Pro Scientia Aranyérmet Balázs Zsuzsanna angol-olasz szakos hallgató vehette át a Humán Szekcióban. 
Felkészítő tanárai: Földváry Kinga és Michael McAteer.

A Mestertanár Aranyérmet a Humán Szekcióban Dr. Horváth Kornélia egyetemi docens, irodalmár, a Pszichológia-Pedagógia Szekcióban Dr. Hámori Eszter egyetemi docens kapta, valamint J. Újváry Zsuzsanna, a XXXII. OTDK Humán Szekció ügyvezető elnöke az OTDK megszervezéséért kapott Emlék Stafétabotot.

Események

23.
2026. júl.
BTK
Diplomaátadó ünnepség
Szent István-bazilika
16.
2026. okt.
BTK
Dosztojevszkij olvasatai. Hallgatói és doktoranduszi konferencia
Danubianum 111
További események
szechenyi-img-alt