Erasmus+ program keretében tartott előadás sorozatot a varsói Cardinal Stefan Wyszyński Egyetem Társadalom és Gazdaságtudományi Karának docense, Dr. Tadeusz Kamiński a Pázmány BTK-n, ahol a hallgatók és oktatók a lengyel családpolitika, a szociális ellátórendszer és a karitatív szervezetek működésébe nyerhettek betekintést.