Troilus and Cressida: A Critical Reader

Kezdete: 2019. február 20. 17:00 -Vége: 2019. február 20. 19:00

Sophianum 204.

A Magyar Shakespeare Bizottság könyvbemutatója

A Magyar Shakespeare Bizottság ezévi első nyilvános ülésének örvendetes témája egy frissen megjelent könyv bemutatása lesz, mely 2019. január 10-én jelent meg a Bloomsbury kiadónál az Arden Critical Guides sorozatban. A kötet címe: Troilus and Cressida: A Critical Reader. A kötet szerkesztője Efterpi Mitsi, és a kötet szerzői között a Magyar Shakespeare Bizottság két tagja is szerepel, Dr. Péti Miklós, a Károli Gáspár Református Egyetem tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Földváry Kinga, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Angol-Amerikai Intézetének adjunktusa.

A kötetet Dr. Pikli Natália (ELTE), a Magyar Shakespeare Bizottság elnöke fogja ismertetni, melyet követően a szerzők bevonásával nyitott beszélgetéssel folytatódik a rendezvény.