Rendezvényszervező referens

2024.07.11.

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar pályázatot hirdet rendezvényszervező referens munkakör betöltésére.

A beosztáshoz tartozó főbb feladatok:

  • Közreműködés a Budapestre szervezett kari rendezvények (konferenciák, nemzetközi workshop-ok, előadások, nyári-téli egyetemek, kiállítások, stb.) előkészítésében, megszervezésében, lebonyolításában és lezárásában, elszámolások elkészítése.
  • Programtervek, meghívók, prospektusok írása, szerkesztése, reklámozása, megrendelések intézése, a rendezvényekről beszámolók készítése.
  • A rendezvények teljes körű dokumentálása, a dokumentáció kezelése, kari rendezvények-nyilvántartás vezetése.
  • Közreműködés a honlapon található kari eseménynaptárban a tartalmak frissítésében;
  • Közreműködés elektronikus hírlevél szerkesztésében, írásában.
  • Szóróanyag és reprezentációs ajándékok készletkezelése.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2024. szeptember 1-től tölthető be.

Pályázati feltételek:

  • felsőfokú végzettség
  • középfokú (vagy magasabb) C típusú nyelvvizsga angol nyelvből
  • megbízható, felhasználói szintű számítógép-ismeret

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • lehetőleg 5 éves munkatapasztalat rendezvényszervezés területen,
  • felsőoktatási intézményben szerzett korábbi munkatapasztalat.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • a pályázó személyi adatait is tartalmazó, részletes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • bérigény megjelölés

A pályázat benyújtásának határideje: folyamatos

A pályázat benyújtásának módja:

E-mailben, a következő címre: pr@btk.ppke.hu

A tárgyban kérjük feltüntetni, hogy „Rendezvényszervező referens”!

A pályázat benyújtásának tényét és annak tartalmát az adatvédelmi előírásoknak megfelelően kezeljük. Benyújtott pályázati dokumentumokat nem szolgáltatunk vissza.

Események

13.
2024. szept.
BTK
Boldog Gizella Zarándoklat
Veszprém
17.
BTK
Ars Sacra – Az Intelem pillanatai – Szent István király Intelmei 21. századi képnyelven
Danubianum 3. emelet
17.
BTK
Ars Sacra – "A láthatatlan Isten a moziban" - Filmtörténeti Krisztus-láttatási esetek
Sophianum, 111–112
23.
BTK
Lelkigyakorlat Bakonybélen a Szent Mauríciusz Monostor vendégházában
25.
BTK
Média – használat: a választás és a cselekvés modelljei
Sophianum 112.
27.
BTK
A Társadalomtudományi Doktori Iskola workshopja
További események
szechenyi-img-alt