Oktatásszervező

2024.04.17.

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar pályázatot hirdet oktatásszervező munkakör betöltésére.

A beosztáshoz tartozó lényeges feladatok:

  • Intézetvezető és tanszékvezetők hivatalos feladatainak koordinálása.
  • Információáramlás biztosítása a Kar és az intézet/tanszékek munkatársai között.
  • Kari hivatalokból érkező hivatalos dokumentumok kezelése, nyilvántartása és eljuttatása az érintettekhez.
  • Intézet/tanszékek (elektronikus és papíralapú) iratkezelése, irattárának karbantartása.
  • Intézet/tanszékek küldeményeinek teljes körű kezelése.
  • Intézet/tanszékek rendezvényeinek előkészítésében, szervezésében és lebonyolításában való közreműködés.
  • Intézet/tanszékek működéséhez szükséges eszközök, berendezések és irodaszerek kezelése, rendelése, nyilvántartása.
  • Kapcsolattartás a hallgatókkal; hallgatói ügyfélfogadás.
  • Órák megtartásához szükséges oktatástechnikai támogatás.
  • Kezelésébe tartozó szakok félévi kurzuskínálatának és órarendjének elkészítése.
  • Illetékességi körébe tartozó képzések tanegységeinek kezelése a Neptun rendszerben.
  • Óraadói kérelmek teljes körű adminisztrációja.
  • Közreműködés a vizsgák és záróvizsgák szervezésében és lebonyolításában (szükség esetén vizsgafelügyelet).
  • Illetékességi körébe tartozó szakok szakmai gyakorlatának és/vagy terepgyakorlatának szervezése.
  • Pályaalkalmassági felvételi vizsgák lebonyolítása, szervezése.
  • Intézeti honlap tartalmának kezelése.
  • Az Intézet teljes körű adminisztratív támogatása.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős munkaviszony

Munkavégzés helye: 1111 Budapest, Bertalan Lajos u. 2. és alkalmanként 2500 Esztergom, Majer István út 1-3.

Bérezés: megegyezés szerint

A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör legkorábban 2024. június 1. napjától tölthető be.

Pályázati feltételek:

  • középfokú végzettség
  • megbízható, felhasználói szintű számítógép-ismeret (különösen MS Office)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség
  • felsőoktatási intézményben szerzett oktatásszervezési vagy (tanulmányi) adminisztrációs tapasztalat
  • a Neptun ETR felhasználói szintű ismerete

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • a pályázó személyi adatait is tartalmazó, részletes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • az önéletrajzban szereplő információk igazolására szolgáló dokumentumok (bizonyítványok, oklevelek stb.) másolatai
  • bérigény megjelölés

A pályázat benyújtásának határideje: folyamatos

A pályázat benyújtásának módja:

E-mailben, a következő címekre: dekani.hivatal@btk.ppke.hu, mayer.judit@btk.ppke.hu

A tárgyban kérjük feltüntetni, hogy „oktatásszervező”!

A pályázat elbírálásának módja:

A pályázati feltételeknek megfelelő pályázók közül az előértékelés alapján kiválasztottak személyes meghallgatására kerül sor.

A pályázat benyújtásának tényét és annak tartalmát az adatvédelmi előírásoknak megfelelően kezeljük. Benyújtott pályázati dokumentumokat nem szolgáltatunk vissza!

Események

04.
2024. máj.
BTK
Alkalmassági vizsgára felkészítő tanfolyam
Iohanneum
08.
2024. máj.
BTK
Mit nézel? – Filmklub a Nemzeti Filmintézettel
Danubianum 415
09.
2024. máj.
BTK
KomMédia Tábor '24
Badacsonytördemic-Lábdihegy
09.
2024. máj.
BTK
A hatalomról és az államról alkotott orosz elképzelések a folyamatosság és változás dimenziójában, és Nagy Péter uralkodásának jelentősége
Danubianum 522
09.
2024. máj.
BTK
THK Előadás sorozat II - Zsoldos Attila - Séta az ország közepén...
Danubianum F007
10.
2024. máj.
BTK
Kazinczy Ferenc Szép Magyar Beszéd verseny
Iohanneum
További események
szechenyi-img-alt