Tanársegéd vagy adjunktus

2024.06.25.

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar pályázatot hirdet tanársegédi vagy adjunktusi munkakör betöltésére.

A beosztáshoz tartozó lényeges feladatok:

Oktatási tevékenység ellátása a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény és a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzatában foglalt általános szabályok szerint, a Pszichológia Intézet Alkalmazott Viselkedéselemzés Tanszékén. A munkakörbe tartozik különösen oktatási tevékenység ellátása a pszichológia alapképzés levelező munkarendű képzésen budapesti és esztergomi képzési helyeken, elsősorban általános lélektan és szociálpszichológia szakterületeken, műhelymunkák és szakdolgozatok vezetése, rendszeres publikálás szakfolyóiratokban, tudományos konferenciákon való részvétel, bekapcsolódás a tanszéken folyó egyéb szervezési feladatokba.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős munkaviszony, kötetlen munkaidőbeosztás, határozott idejű munkaszerződéssel (1 év időtartamra), ami hosszabbítható, illetve határozatlan idejű jogviszonnyá alakítható.

Munkavégzés helye: 1111 Budapest, Bertalan Lajos u. 2. / 2500 Esztergom, Majer István út 1-3.

Bérezés: Megegyezés szerint

Egyéb juttatások: A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Béren Kívüli Juttatások Szabályzata és a Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar bérpolitikája szerinti versenyképes béren kívüli juttatási csomag

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2024. szeptember 1. napjától tölthető be.

Pályázati feltételek:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (pszichológus oklevél)
  • pszichológiai témában megszerzett doktori fokozat vagy pszichológiai doktori képzésben fennálló hallgatói jogviszony
  • tudományos kutatási, publikációs tevékenység
  • megbízható, felhasználói szintű számítógép-ismeret (különösen MS Office)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • felsőoktatási intézményben szerzett oktatói-kutatói tapasztalat
  • a Neptun rendszer felhasználói szintű ismerete

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • a pályázó személyi adatait is tartalmazó, részletes szakmai önéletrajz és motivációs levél
  • az önéletrajzban szereplő információk igazolására szolgáló dokumentumok (bizonyítványok, oklevelek stb.) másolatai

A pályázat benyújtásának határideje: folyamatos

A pályázat benyújtásának módja:

E-mailben, a következő címekre: bors.edit@btk.ppke.hu

A tárgyban kérjük feltüntetni, hogy „Álláspályázat Alkalmazott Viselkedéselemzés Tanszék”!

A pályázat elbírálásának módja:

A pályázati feltételeknek megfelelő pályázók közül az előértékelés alapján kiválasztottak személyes meghallgatására kerül sor.

A pályázat benyújtásának tényét és annak tartalmát az adatvédelmi előírásoknak megfelelően kezeljük. Benyújtott pályázati dokumentumokat nem szolgáltatunk vissza!

Események

13.
2024. júl.
BTK
Training - Reading Communities, Shaping Identities – Lire ensemble - 2023-1-PT01
Sophianum 108
25.
2024. júl.
BTK
Diplomaátadó ünnepség
Budapest, Szent István-bazilika
13.
2024. szept.
BTK
Boldog Gizella Zarándoklat
Veszprém
04.
2024. dec.
BTK
Tíz éves a vidéktörténeti témacsoport
További események
szechenyi-img-alt