Friss életképek Tibetből – Pázmányosok a Himalájában

Kezdete: 2020. március 4. 18:00 -Vége: 2020. március 4. 20:00

Sophianum 204.

A PPKE BTK Kínai Tanszékének rendezvénye

Tibet nem gyakori téma sem az itthoni egyetemi előadótermekben, sem szabadidős eseményeinken. A kínai tartományról való hallgatást a következő élménybeszámolóval egybekötött eseményünkkel szeretnénk megtörni a Pázmány BTK Kínai Tanszékének szervezésében.

Még a koronavírus-járvány kitörése előtt két hallgatótársunk szerencsésen megjárta Tibet legendás tájait, akik Kínába történő visszautazásuk előtt szívesen megosztanák legfrissebb tapasztalataikat, megosztanák véleményüket és úti élményeiket a távoli régióról.

A beszélgető est két főszereplője Brutyó Brigitta és Pálfalvi Noémi lesz, a beszélgetést Pavlicsek Patrik moderálja. Mindhárman a PPKE-BCE Kelet-Ázsia Tanulmányok MA hallgatói, Kínában jártas, Tibetet is megjárt utazók.

A belátható jövőben nem várható, hogy megismétlődik az esemény, ezért nem érdemes kihagyni ezt a lehetőséget, tudakozódjunk személyes tapasztalatokkal hazatért utazóktól!