PEACH Junior Hallgatói Konferencia

• 04 dec.

Kezdete: 2021. december 4. 9:00 -Vége: 2021. december 4. 16:00

Zoom

A PPKE BTK Modern Kelet-Ázsia Kutatócsoportja idén online formában rendezi meg a PEACH Junior hallgatói konferenciát, amely egyetemi hallgatóknak nyújt lehetőséget kutatási eredményeik bemutatására.

A konferenciára olyan BA, MA és PhD képzésben részt vevő diákok jelentkezését várjuk, akik a mai Kelet-, Dél- és Délkelet-Ázsia valamely politikai, gazdasági, társadalmi, kulturális, nyelvi folyamatával vagy jelenségével kapcsolatban saját kutatást végeznek. Az előadás kapcsolódhat a hallgató TDK dolgozatához, szakdolgozatához, szemináriumi munkájához vagy egyéb kutatásához.

A konferencia programja, szekciók elérhetősége →

A megnyitó és az értékelési szempontok ismertetése az I. szekció linkjébe lépve hallgatható meg. Tehát arra kérünk mindenkit, hogy először az I. szekció Zoom linkjén csatlakozzon, majd a megnyitó után a II. szekció tagjai elhagyják a virtuális termet és csatlakozhatnak a II. szekció Zoom linkjén.

Mindenkit sok szeretettel várunk!